Huawei Mate 40 Pro

Odpovědět
Uživatelský avatar
pixel
Administrátor
Příspěvky: 160
Registrován: 03 srp 2011 14:24

Huawei Mate 40 Pro

Příspěvek od pixel »

Točte jako profesionál. S novým Huawei Mate 40 Pro si studio strčíte do kapsy.
6. 11. 2020

Na natáčení prvotřídních videí v profesionální kvalitě už nepotřebujete několik zařízení s různými funkcemi. Vše můžete mít pohromadě, dokonce v jedné kapse. To umožňuje nový smartphone Huawei Mate 40 Pro, který kraluje telefonům nejen fotoaparátem, ale také bezkonkurenčními možnostmi pro natáčení videí.

Říká se, že nejlepší kamera je ta, kterou můžete mít neustále při sobě. Ať už vytváříte videa pro osobní potřebu, nebo se natáčením obsahu živíte, s telefonem Huawei Mate 40 Pro se můžete spolehnout na špičkové možnosti a kvalitu. Coby lídr v oblasti mobilního focení a natáčení posunula společnost Huawei tvorbu videí o level výš s novým systémem objektivů Ultra Vision Cine Camera.

Řada Huawei Mate je navržena tak, aby pomohla uživatelům co nejvěrněji zaznamenávat události a umožnila spontánně vytvářet obsah prvotřídní kvality. Díky systému Ultra Vision Cine Camera nabízí telefon Mate 40 Pro nejuniverzálnější sadu funkcí pro pořizování videí, která umožňuje každému s libovolnou úrovní dovedností zachytit bezchybné záběry kdykoli, kdekoli a z jakékoliv vzdálenosti.
Obrázek

Natáčejte v HDR
Smartphone Huawei Mate 40 Pro podporuje hardwarové HDR v reálném čase. HDR (High Dynamic Range, v překladu „vysoký dynamický rozsah“) je technologie, která zajišťuje mnohem lepší viditelnost výrazně tmavých i vysoce světlých částí obrazu, paleta zobrazených barev je zkrátka mnohem pestřejší. Díky tomu je obrázek na displeji značně blíž realitě, než by tomu bylo bez přítomnosti HDR.

Funkce XD Fusion HDR Video je součástí výchozího nastavení a využívá výkonného čtyřjádrového ISP ke zpracování obří datové sady pro vyvážení expozice, což zaručuje trvale vysokou kvalitu výstupů. I když jste na místech s extrémním světelným kontrastem, XD Fusion HDR Video umožňuje zobrazovat jasné detaily z tmavých i světlých oblastí.

Stabilní záběry i při běhání
Integrovaná stabilizace obrazu AI (AIS) podporuje funkci Steady Shot. Tento výkonný stabilizační režim otevírá dveře dalším nespočetným možnostem videa. Záběry z ranního běhu, jízdy na kole nebo procházky v parku lze nyní spolehlivě pořizovat pomocí jedné ruky, stejně jako širé panoramatické snímky.

A neutečou vám ani detaily. Huawei Mate 40 Pro využívá pokročilé algoritmy, které ořezávají zachycené záběry z ultra širokoúhlého fotoaparátu v reálném čase při realizaci tzv. Tracking Shot. AI se umí chytře zaměřit na různé objekty v záběru – uživatelé si tak mohou vybrat jeden konkrétní předmět či osobu a určit, který objekt má telefon sledovat. Vybraný objekt se bude nacházet vždy v popředí a uprostřed. V režimu Video stačí zvolit funkci Tracking Shot, klepnout na předmět v hledáčku a ten začne být poté sledován.
Obrázek

Vlogujte pohodlněji
Huawei Mate 40 Pro je zároveň ideálním nástrojem pro vlogování. V jednom elegantním balení kombinuje schopnosti všech nástrojů, které obvykle vlogeři využívají. Bezzrcadlovku, osvětlovací zařízení, shotgun mikrofon a další „nářadí“ tak můžete nechat doma. Vše, co potřebujete k natočení špičkového vlogu, je Huawei Mate 40 Pro.

Za pozornost stojí i Ultra Vision Selfie Camera, s níž nejen že můžete fotit v rozlišení 4K, kamera ale nabízí také tři zorná pole (78°, 90° a 100°) pro pořizování fotografií a videa. Takže nebudete potřebovat selfie tyč, aby se do záběru vešlo více obsahu nebo aby elý záběr nezakryl jen obličej – pomocí posuvníku FoV ve spodní části displeje určíte požadovaný rozsah záběru. Když fotoaparát detekuje dva objekty v rámečku, automaticky rozšíří FoV na 90°. Při detekci tří nebo více objektů rozšíří FoV na 100°.

Kromě toho obsahuje Huawei Mate 40 Pro také zábavnou funkci Slow-Motion Selfie. Ta umožňuje snímání rychlostí 240 snímků za sekundu a během přehrávání zpomalí akci na pouhou osminu reálného času. Nový smartphone navíc podporuje snímat předním i zadním objektivem zároveň – můžete tak natáčet dění před sebou a ve stejný moment zaznamenávat svou reakci na to, co vidíte.
Obrázek

Nezapomeňte na audio!
Kvalita zvuku odděluje profesionální vlogery od amatérů. Jakožto všestranné zařízení pro vlogování má Huawei Mate 40 Pro několik funkcí zaměřených čistě na zvuk, které uživatelům umožňují snadné vylepšení kvality zvuku ve videích.

• Audio Focus: Kamerový systém Ultra Vision Selfie Camera obsahuje Audio Focus, funkci pro směrové zaměření zvuku od společnosti Huawei, která vám umožní zesílit zaostřený hlas a zároveň minimalizovat okolní hluk.

• Audio Zoom: Zadní kamera podporuje Audio Zoom – čím víc si objekt přiblížíte, tím víc bude jeho hlas zesílen v zachycených záběrech.

• Externí mikrofony: Mate 40 Pro umožňuje používat chytrá sluchátka Huawei FreeBuds Pro nebo jiná zařízení třetí strany jako externí mikrofon při pořizování videa.

Nový telefon Huawei Mate 40 Pro je k dostání v předprodeji od 23. října do 11. listopadu za cenu 33 999 Kč. Při zakoupení v předprodeji dostane zákazník jako dárek voucher v hodnotě 3 000 Kč* a bezdrátová sluchátka FreeBuds Pro. Huawei Mate 40 Pro je k dispozici u běžných prodejců a zároveň na shop.huawei.com.

Všechny aplikace vyvinuté ve spolupráci s Huawei a tisíce dalších kvalitních aplikací třetích stran jsou k dispozici na otevřené a zabezpečené distribuční platformě AppGallery. Ta je jedním ze tří největších obchodů s aplikacemi na světě a spojuje 420 milionů aktivních uživatelů měsíčně ve více než 170 zemích a regionech. Aplikace, které nenaleznete v AppGallery, můžete vyhledat pomocí vyhledávače Petal Search.

* Sleva je platná pouze po registraci v internetovém obchodě Huawei a v autorizovaných prodejnách Huawei Chodov a Quadrio a je možné ji uplatnit pouze jednorázově pro nákup produktu HUAWEI Mate 40 Pro. Akce platí od 23.10.2020 do 11.11.2020 nebo do vyprodání zásob.

PR článek

Odpovědět