IGUS kamerový slider

Zamčeno
michalcernich
Příspěvky: 1
Registrován: 23 pro 2013 09:24

PRODÁNO: IGUS kamerový slider

Příspěvek od michalcernich »

Prodám kamerový slider (pojezd) - nezbytného pomocníka pro pořízení plynulých horizontálních a vertikálních záběrů. Jedná se o na zakázku sestavený IGUS slider (od firmy Hennlich) se snahou o co možná největší vyžitelnost a praktičnost pro různá natáčení. Má prodlouženou délkou na 150 cm aby mohl být použitelný i pro delší jízdy. Je počítaný a dimenzovaný kromě klasické digitalní zrcadlovky i na použití s poloprofesionálními kamerami a příslušenstvím s nosností do 8 kg (použita dražší širší kolejnice WS-10-80 s vyšší nosností). Materiál slideru je velmi lehký a bezúdržbový, je ale současně tuhý a stabilní. Samomazný systém kluzného vedení zajišťuje velmi hladký a tichý chod.

Slider je rychle rozebiratelný/sestavitelný a lze jej rychle uchytit jak na jeden stativ - na střed kolejnice (pro lehké kamery), tak i na 2 stativy v krajích (pro těžší kamery).

Před nedávnem se naskytla příležitost a koupil jsem za velmi dobrou cenu sestavu Kessler kamerového jibu společně se sliderem. Dva slidery nepotřebuji a proto IGUS slider v perfektním stavu nabizím za 9 900 Kč, tj. téměř polovinu pořizovací ceny (cena součastek vyšla na 7 800 Kč, před půl rokem jsem investoval a dovybavil slider 12V motorickým pohonem s ovladačem za dalších 10 800 Kč, celkem je hodnota motorického slideru 17 900 Kč).

Cena: 9900 Kč

Přílohy
Igus_slider_04.jpg
Igus_slider_03.jpg
Igus_slider_01.jpg

mcernich
Příspěvky: 4
Registrován: 19 lis 2012 14:35

Re: IGUS kamerový slider

Příspěvek od mcernich »

Slider je prodan.

Flyman
Příspěvky: 1
Registrován: 06 říj 2015 13:24

Re: IGUS kamerový slider

Příspěvek od Flyman »

Dobrý den, je slider ještě k prodeji. Děkuji Hellebrant.

Zamčeno