Optoma získala ocenění

Co se nevešlo do definovaných kategorií a souvisí s videem
Odpovědět
redakce
Moderátor
Příspěvky: 495
Registrován: 17 srp 2011 16:44

Optoma získala ocenění

Příspěvek od redakce »

První místo v DLP® projektorech s vysokým jasem v EMEA regionu.

Optoma, přední mezinárodní výrobce projektorů a audia, získala ocenění za dosažení prvního místa v prodejích projektorů s vysokým jasem v EMEA regionu.

Len Carlton, výkonný ředitel v Optoma EMEA, řekl: "Jsme opravdu hrdí na to, že jsme obdrželi ocenění za mimořádný výkon od společnosti Texas Instruments. Chtěli bychom tímto poděkovat našim partnerům za pomoc, díky které jsme tohoto cíle dosáhli."

Ocenění je založeno na celkovém počtu prodaných DLP projektorů s jasem 4000 ANSI lumenů a vyšším, a to v jakémkoliv rozlišení. Podle PMA Research, celosvětových odborníků v oblasti výzkumu trhu s projektory, Optoma zvýšila svou dominanci na trhu DLP projektorů s vysokým jasem a je v předstihu před Christie, Panasonic, NEC a BenQ, a to s celkovým podílem na EMEA trhu 21,% pro rok 2015 a 22,8% v Q1 tohoto roku.

Optoma má ve svém sortimentu více než 50 modelů s vysokým jasem, které jsou určeny pro celou řadu profesionálních instalací - od učeben nebo zasedacích místností až po komplexně náročné AV instalace, jakými jsou sály, muzea, maloobchodní řetězce a instalace v dalších velkých prostorách. V návaznosti na svůj působivý podíl na trhu projektoru s vysokým jasem a oddanosti k předním technologiím, které jejich zákazníci vyžadují, Optoma oznámila uvedení nových projektorů pro tento rok. Jedná se konkrétně o laserový projektor s vysokou svítivosti a dále dvou 4K projektorů.

Optoma projektory používají DLP technologii od společnosti Texas Instruments. Tato technologie je maximálně vhodná pro aplikace s vysokým jasem a s vysokým rozlišením. Více než 80% všech instalací využívá DLP technologie (PMA 1080p / WUXGA, 7K + lumenů, rok 2015).

Pro více informací o produktech Optoma naleznete www.optoma.cz

Odpovědět