Novinka

13. únor 2024

Shure Axient Digital ADX3

Obrázek

Plug on vysílač Shure Axient Digital ADX3, náležející do profesionální série Axient Digital, udělá z každého mikrofonu prémiový bezdrátový systém s dálkovým ovládáním ShowLink. Nyní tedy můžete signál jakéhokoliv mikrofonu z vašeho arzenálu bezdrátově přenášet až na vzdálenost 100 m prostřednictvím digitálního přenosu, zabezpečeného prostřednictvím šifrování AES-256. Díky integrovanému rozhraní ShowLink máte navíc možnost nastavení všech jeho parametrů upravovat v reálném čase, přímo od mixážního pultu.


Samozřejmostí je XLR konektor s patentovanou bezpečnostní pojistkou a přepínatelné phantomové napájení (off / +12 V / +48 V), jež dostačuje i pro mikrofony s kapslí typu „true condenser“. Variabilní provoz s různými typy mikrofonů usnadní automatické nastavení vstupního zisku. Samozřejmostí jsou všechny osvědčené přednosti řady Axient Digital, tedy dva modulační módy „Standard“ (nízkolatenční s optimálním pokrytím – 23 přenosů / 8 MHz „TV kanál“) a „High density“ (násobně zvyšující počet simultánně nasaditelných systémů – 63 přenosů / 8 MHz „TV kanál“), přepínatelný výstupní výkon vysílače (2 / 10 / 35 mW) a celkově velmi široké VF spektrum, ve kterém můžete svůj přenos naladit (v závislosti na regionální legislativě až 166 MHz).

Všechny funkce jsou zde přehledně zobrazovány na jasně čitelném OLED displeji a lze je na přístroji snadno ovládat prostřednictvím čtveřice snadno dostupných tlačítek. Osvědčený způsob nastavení základních parametrů na přijímači i jejich synchronizace s vysílačem prostřednictvím IR přenosu samozřejmě zůstává, ve verzi ADX3 je navíc rozšířena o možnost dálkového řízení všech funkcí vysílače v reálném čase pomocí technologie ShowLink (skrze přístupové rozhraní AD610). Napájení je možné prostřednictvím dvojice AA baterií, nebo pomocí akumulátoru SB900B s možností USB přímo v celokovovém šasi vysílače. www.shure.com, www.audiomaster.cz