Novinka

16. únor 2020

EIZO ColorEdge CS2731

Obrázek

Přesnost, barevná věrnost a nejmodernější rozhraní – to jsou přednosti monitoru EIZO ColorEdge CS2731. Přenos obrazového signálu, rychlé datové přenosy a napájení připojeného notebooku či tabletu – to vše zvládá jediný kabel USB C. Díky čtyřem konektorům USB pro downstream a konektoru USB C pro upstream lze externí disky, myš, klávesnici, čtečku karet či další techniku připojit přímo k monitoru. Uživateli pak k úplnému propojení notebooku se zbytkem pracoviště postačí jediný kabel USB-C vedoucí do monitoru CS2731. Stejný kabel zajistí zároveň i napájení notebooku výkonem až 60 W. Již není třeba používat samostatnou dokovací stanici pro notebook či napájecí zdroj. Na monitoru CS2731 nalezneme dále po jednom vstupu DVI D, HDMI a Display Port.


Model CS2731 se coby nedílná součást digitálního tvůrčího procesu stane oporou fotografů, filmařů, designérů a dalších kreativních pracovníků. Panel IPS se širokým gamutem, rozlišením WQHD 2560 × 1440 bodů a hustotou pixelů 110 ppi zaručuje ostré podání obrazu.
Každý monitor EIZO ColorEdge je ještě v továrně přesně proměřen. U každého přístroje je přitom továrně zkalibrována křivka gama. Homogenita a barevná jednotnost je u každého jednotlivého panelu továrně změřena a optimalizována, čímž je dosaženo absolutně nezkreslené reprodukce obrazu. Široký barevný rozsah (99 % prostoru Adobe RGB), 16bitová tabulka Look Up Table a přesná tovární kalibrace tohoto hardwarově kalibrovatelného grafického monitoru zaručují, že kontrast, odstupňování tónů i barvy budou přesně reprodukovány ihned po vybalení přístroje. Simulace tisku při obrazovkových korekturách či další kroky digitálního procesu tak budou probíhat s náležitou spolehlivostí.Kalibrační software ColorNavigator 7 lze bezplatně stáhnout z webových stránek EIZO. Magnetická světelná clona CH2700 je nabízena samostatně.

www.eizo.cz