Jelikož máte vypnutý JavaScript, nebudou Vám tyto stránky fungovat korektně!!!
Logo PiXEL
  HOME  |  ČASOPIS  |  E-SHOP  |  DOWNLOAD  |  SOUTĚŽE  |  PŘEDPLATNÉ  |  INZERCE  |  REDAKCE VYHLEDÁVÁNÍ
UŽIVATELÉ
E-mail (či ID předplatitele):

Heslo:

Automatické přihlášení
Registrace uživatele
Zapomněli jste heslo?

rss
SOUTĚŽ: VYTVOŘTE VIDEOKLIP SKUPINY TATA BOJS
Výsledky soutěže časopisu PiXEL, firmy Warner Music a skupiny TATA BOJS o vytvoření nového videoklipu.

1. místo: Josef Lepša - VIDEOKLIP
Neotřelé, chvílemi až „monthypythonovské“ zpracování animace se skvělými momenty a detaily. Vrstevnatý, zábavný retro snímek, který dokresluje (škoda jen, že chvílemi až moc popisně) píseň samotnou, se spoustou odkazů na kapelu a její členy osobně. Vynikající práce!

2. místo: Pavel Kašpar - VIDEOKLIP
Citlivé propojení vlastního příběhu kluka, který se pomocí starého kufru dokáže přemísťovat a koncertních záběrů T/B, které jsme autorům dali jako výchozí materiál. Pěkně natočené a dobře sestříhané.

3. místo: David Mencl - VIDEOKLIP
Pět kluků si pravděpodobně zakouřilo dobré trávy a vyjeli Škodou Felície někam do luk, kde votavili v autorádiu Skovku a začali blbnout. Tak nějak si představujeme vznik tohoto na první pohled amatérského domácího videa. Má však v sobě jakousi rošťáckou atmosféru, kterou cítíme i ve svojí písničce.

4. místo: Ybuko - VIDEOKLIP
Dobrý nápad kdy se člověk v papírové krabici pouze s proříznutým hledím motá jakoby bezcílně městem, abychom pak v samotném závěru zjistili, že celou dobu hledal kámoše se stejným „problémem“...:-) Skvělá pointa, bez které by video ztrácelo padesát procent.

5. místo: Vojta Vacek - VIDEOKLIP
Poměrně temná až „švankmajerovská“ hraná animace kluka, který je zřejmě léta zalezlej v něčem co připomíná partyzánský bunkr. V závěru vyleze ven a pošle po moři message in a bottle…:) Animované pasáže nám přišli výborné!

Speciální cena (za nejvtipnější sekvenci): Peter Hirjak
Zpívající mlok! Okamžik kdy Zemanův mlok (nebo co to je za příšeru) z filmu Cesta do pravěku synchronně zazpívá Kluci kde ste? nás hodně pobavil… :-)


Všechny ostatní videa, které nám došli zveřejníme už brzy na stránkách kapely Tata Bojs a vy pak budete moci hlasovat a následně vybrat vítěze podle sebe. Ten od kapely obdrží vánoční dárek.

Všem autorům, kteří se zúčastnili ještě jednou moc děkujeme a jako výraz obdivu nad vykonanou prací posíláme tričko a CD od Tata Bojs.


CENY PRO VÍTĚZE
Adobe CS3 Production Premium v ceně 71.663 Kč.

Obsahuje: After Effects CS3 Professional, Premiere Pro CS3, Photoshop CS3 Extended, Illustrator CS3, Flash CS3 Professional, Soundbooth CS3, Encore CS3, Bridge CS3, Device Central CS3, Dynamic Link...
BlackMagic Design Intensity v ceně 7.128 Kč.

PCIe střihová karta pro zpracování HD videa s HDMI konektory (vstup/výstup).

CENY PRO 1-3. MÍSTO OD WARNER MUSIC
Vlastní výběr zboží (CD, DVD) od Warner Music
1. místo: v ceně 12.000 Kč
2. místo: v ceně 5.000 Kč
3. místo: v ceně 3.000 Kč

Sponzoři:
        
REKLAMA
Reforma důchodů
© 2016 ATLANTIDA Publishing s.r.o.

Umístěno na serveru Stable.cz
Optimalizováno pro Microsoft Explorer
a minimální rozlišení 1024x768