Jelikož máte vypnutý JavaScript, nebudou Vám tyto stránky fungovat korektně!!!
Logo PiXEL
  HOME  |  ČASOPIS  |  E-SHOP  |  SOUTĚŽE  |  PŘEDPLATNÉ  |  INZERCE  |  REDAKCE VYHLEDÁVÁNÍ
ARCHIV PiXEL

RUBRIKY

  audio

  video

  3D grafika

  2D grafika

  internet

  DVD/CD-R

  digitální foto

  grafické stanice

  ostatní

ARCHIV AUTORŮ
ARCHIV ROČNÍKŮ
Zobrazeno: PiXEL, rubrika Internet | 1-13 | Nalezeno: 13 článků

adobe-dreamweaver-cs6

 Adobe Dreamweaver CS6

Internet    WindowsMacOSLinux

Nová verze editoru nabízí vyšší produktivitu při komplexní tvorbě webových stránek.

Adobe Dreamweaver CS6

Adobe Dreamweaver je určen k tvorbě webových stránek a aplikací včetně e-shopů pro různé desktopové i mobilní platformy. Psaní HTML, CSS a dalších kódů je obecně zredukováno pouze na nezbytné minimum, neboť hlavní vlastností editoru je WYSIWYG prostředí s živým náhledem, respektive zobrazením obsahu webové stránky.

Náhled článku Adobe Dreamweaver CS6
1/1
189

Němec Luboš
 PiXEL 189 (9/2012)

serif-webplus-x4

 Serif WebPlus X4

Internet    WindowsMacOSLinux

Líbil by se vám grafický program s různými efektovými funkcemi kombinovaný navíc s WYSIWYG HTML editorem, podporou e-shopů, fotogalerií a různými on-line službami?

Serif WebPlus X4

Doménou editoru WebPlus společnosti Serif jsou webové stránky, ovšem vytvářené poněkud odlišným způsobem, než na jaký jsme zvyklí u klasických HTML editorů. Celý WebPlus je totiž v podstatě běžný grafický editor, jehož funkce a většina pracovních nástrojů je přizpůsobena navrhování a realizaci webových stránek s různými vlastnostmi. Samozřejmostí ve WebPlus je přitom tvorba webových stránek zcela bez nutnosti znát jazyk HTML či parametry kaskádových stylů. Editor je vytváří automaticky podle struktury a parametrů daného designu, a to například včetně vložených Flash animací, videa, podcastů, RSS zdrojů, blogů, kalendářů, diskusních fór či e-shop komponent například pro zabezpečené platební systémy.

Náhled článku Serif WebPlus X4
1/2
162

Němec Luboš
 PiXEL 162 (6/2010)

pluginlab-css-menu-studio

 Pluginlab CSS Menu Studio

Internet    WindowsMacOSLinux

Univerzální editor několika druhů a typů navigačních menu pro webové stránky a internetové prezentace obsahuje celou řadu plug-inů pro Adobe Dreamweaver a Microsoft Expression Web.

CCS Menu Studio je modulárně řešený editor navigačních menu pro webové stránky, který v sobě sdružuje funkce několika typů menu a umí je prostřednictvím různých plug-inů vytvářet a upravovat vizuální cestou. Celý produkt se prodává formou roční nebo dvouleté licence pro jednoho či více uživatelů, cena se pohybuje v závislosti na obsažených plug-inech od 199 USD výše.

Náhled článku Pluginlab CSS Menu Studio
1/1
148

Píša Miroslav
 PiXEL 148 (4/2009)

adobe-dreamweaver-cs4

 Adobe Dreamweaver CS4

Internet    WindowsMacOSLinux

Nově a zase o něco lépe! Tak bychom mohli v krátkosti charakterizovat aktuální verzi univerzálního webového editoru Adobe Dreamweaver, jehož představení vám nabízíme.

Adobe Dreamweaver CS4

Původní editor se od akvizice firmy Macromedia společností Adobe dost proměnil, stále však má své výrazné rysy komfortního, snadno použitelného a v oblasti WYSIWYG webových editorů také relativně precizního nástroje určeného nejen na tvorbu statických a dynamických webových stránek, ale i na jejich propojování s různými internetovými systémy a webovými aplikacemi. Využití Adobe Dreamweaveru CS4 i nadále jednoznačně směřuje do oblasti tvorby a vývoje webových stránek realizovaných prostřednictvím různých jazyků a technologií jako je HTML, XHTML, CSS, XML, JavaScript, Ajax, PHP, ASP (pouze na základní úrovni) nebo ColdFusion.

Náhled článku Adobe Dreamweaver CS4
1/2
146

Němec Luboš
 PiXEL 146 (2/2009)

adobe-flash-cs4

 Adobe Flash CS4

Internet    WindowsMacOSLinux

Nová verze animačního programu od Adobe.

Adobe Flash CS4

Kromě standardních publikačních aplikací jako je Photoshop pro rastrovou grafiku, Illustrator pro grafiku vektorovou a InDesign pro sazbu je v balíku Adobe Creative Suite 4 obsažen také Flash. Konkrétně ve Web Standard, Design Premium, Production a Premium Master Collection. S uvedením této nové verze grafického balíku jistě celá řada uživatelů netrpělivě čekala na novinky v animační aplikaci Flash, kterou společnost Adobe získala od firmy Macromedia.

Náhled článku Adobe Flash CS4
1/2
146

Čulík Miroslav
 PiXEL 146 (2/2009)

microsoft-silverlight

 Microsoft Silverlight

Internet    WindowsMacOSLinux

Přímý konkurent Adobe Flash od Microsoftu.

Microsoft Silverlight

Náhodný návštěvník nedávných IT výstav nevěřil svým očím, když na stánku Microsoftu uviděl vedle jiného počítače značky Apple a na většině obrazovek navíc zářil internetový prohlížeč Firefox. Chvilku to vypadalo na omyl nebo nejapný žert, ale následná prezentace vše vysvětlila. Microsoft představoval novou multi-platformní a multi-prohlížečovou platformu Silverlight, která vyráží do otevřeného "boje" s technologií Adobe Flash. Právě probíhá finální beta-testing potřebného plug-inu a tvořící nástroje jsou již k dispozici.

Buriánek Jan
 PiXEL 129 (9/2007)

adobe-golive-9

 Adobe GoLive 9

Internet    WindowsMacOSLinux

Devátá verze editoru webových stránek a internetových projektů Adobe GoLive se objevila poněkud nečekaně. Program přichází v rámci nové firemní strategie...

Adobe GoLive 9

Nová verze profesionálního WYSIWYG editoru Adobe GoLive se objevila nedlouho po uvedení balíku Creative Suite 3, do kterého však GoLive zařazen nebyl. Není to zase až tak překvapivé, neboť akvizicí firmy Macromedia získala společnost Adobe neméně kvalitní webový editor Dreamweaver. Po Adobe GoLive CS2 (číselná verze 8.0) tedy přichází na trh GoLive 9.0, který nově stojí poněkud mimo celý balík Creative Suite 3.

Píša Miroslav
 PiXEL 129 (9/2007)

adobe-dreamweaver-cs3

 Adobe Dreamweaver CS3

Internet    WindowsMacOSLinux

Na novou verzi webového editoru Dreamweaver se čekalo hodně dlouho. Balík Creative Suite 3 je konečně na světě a společně s ním přichází i Dreamweaver CS3 již v režii společnosti Adobe.

Adobe Dreamweaver je profesionální vizuální editor webových stránek, který je navržen nejen jako plnohodnotný WYSIWYG nástroj pro návrhy a tvorby webových stránek v různých standardech, ale také jako komplexní řešení pro vývoj různých internetových systémů, aplikací a prezentací.

Němec Luboš
 PiXEL 126 (6/2007)adobe-contribute-4

 Adobe Contribute 4

Internet    WindowsMacOSLinux

Nová verze webového publikačního systému, již pod hlavičkou společnosti Adobe, nabízí několik zajímavých novinek, na které se teď společně podíváme.

Původní produkt Macromedia Contribute určený pro cenově dostupné webové publikování především HTML a Flash dokumentů prošel několika změnami a čtvrtá stěžejní verze Contribute již patří do portfolia společnosti Adobe. Contribute je "šablonově" orientovaný webový editor pro rychlé úpravy stávajících HTML stránek, můžete v něm ale samozřejmě vytvářet i stránky nové. Primárně je Adobe Contribute, stejně jako předchozí verze programu, určen pro domácí či netechnicky orientované uživatele, kteří neznají nebo se nechtějí učit jazyk HTML...

Němec Luboš
 PiXEL 120 (12/2006)

adobe-flex-builder-2-0

 Adobe Flex Builder 2.0

Internet    WindowsMacOSLinux

Online aplikace budoucnosti?

Využití technologie Flash je mnohem efektivnější v interaktivních multimediálních prezentacích, hrách nebo online aplikacích než v případě obtěžujících reklamních bannerů. Adobe Flex Builder 2.0 je nástrojem pro tvorbu profesionálních online aplikací, které s reklamou naštěstí nemají nic společného.

Brichta Ondřej
 PiXEL 118 (10/2006)

macromedia-flash-8

 Macromedia Flash 8

Internet    WindowsMacOSLinux

Nabízí Flash 8 vůbec něco nového nebo se pohybujeme v kruhu MX a MX 2004?

Macromedia Flash 8

Naštěstí tomu tak není a osmá verze je opět o něco bohatší. Zvláště video, texty, aplikace pro mobilní telefony a tvorba základních objektů jsou stále lepší. Stejně jako Macromedia Flash MX 2004 přináší také "osmička" dvojí možnost využití - Macromedia Flash Professional 8 a Macromedia Flash Basic 8. Dle slov výrobce je verze Basic určena pro základní web design, interaktivní média a podobně, verze Professional pro pokročilý web design a tvorbu aplikací. Toto přirovnání je v zásadě správné a jde vlastně o to, že verze Basic je ochuzena o množství funkcí, kterými disponuje Professional. Jde především o sady nových filtrů, pokročilou práci s videem či podporu tvorby aplikací pro mobilní telefony.

Sudacki Lukáš
 PiXEL 107 (11/2005)

macromedia-dreamweaver-8

 Macromedia Dreamweaver 8

Internet    WindowsMacOSLinux

Nejnovější verze balíku pro webové a elektronické publikování Macromedia Studio 8 se chystá na trh v září letošního roku. Měli jsme v redakci možnost nahlédnout pod pokličku vývojářských verzí Studia 8 a proto se pojďmě nyní blíže podívat na Dreamweaverem 8.

Macromedia Dreamweaver 8

Od roku 1997 se Dreamweaver drží na špičce WYSIWYG HTML editorů s komplexní sadou nástrojů pro tvorbu webových stránek a všeobecně libovolného webového obsahu. Osmá verze Macromedia Dreamweaveru se dostává na trh po dvou letech od uvedení Dreamweaveru 7, respektive Dreamweaveru MX 2004. "Osmička" se od MX 2004 navenek prakticky neliší, uvnitř programu se však skrývá několik zásadně nových a jiných neméně zajímavých a velmi užitečných doplňkových funkcí.

Němec Luboš
 PiXEL 105 (9/2005)

adobe-golive-cs2

 Adobe GoLive CS2

Internet    WindowsMacOSLinux

Adobe GoLive CS2 přináší několik velmi důležitých nových funkcí a vlastností, které v některých případech od základů mění celkové schopnosti programu.

Němec Luboš
 PiXEL 103/104 (7-8/2005)

| 1-13 |
NÁHLEDY ČLÁNKŮ
zobrazit / schovat

Obálka PiXEL 189
PiXEL 189
© 2017 ATLANTIDA Publishing s.r.o.
Umístěno na serveru Stable.cz
Optimalizováno pro Microsoft Explorer
a minimální rozlišení 1024x768