Jelikož máte vypnutý JavaScript, nebudou Vám tyto stránky fungovat korektně!!!
Logo PiXEL
  HOME  |  ČASOPIS  |  E-SHOP  |  SOUTĚŽE  |  PŘEDPLATNÉ  |  INZERCE  |  REDAKCE VYHLEDÁVÁNÍ
POROTA
Ondřej Urban (HAMU, PiXEL), Mirek Píša (PiXEL), Jan Šafařík (Audiopro).
TERMÍNY
zahájení: 2.6.2008
uzávěrka: 31.7.2008
3D GALERIE  |  AUDIO  |  SMS SOUTĚŽ
AUDIO SOUTĚŽ SE SAMPLITUDE
Zadání soutěže
S pomocí programu Samplitude SE 9 (plná verze je umístěna na PiXEL DVD 138) vytvořte zvukovou koláž dle vlastní invence, která by mohla sloužit coby rozhlasová reklama na tento program, nebo na firmu Audiopro (o té se můžete dozvědět více na www.audiopro.cz). Koláž by neměla přesahovat délku 30 vteřin a musí být zpracována v programu Samplitude, a to pouze s použitím vestavěných nebo volně dostupných (freeware) VST/VSTi/DirectX efektů a nástrojů. Jakým směrem se bude vaše koláž ubírat a jak bude vypadat, to necháme jen na vás. Můžete použít archivní hudební podklad nebo nahrát vlastní (originalitu jistě oceníme), můžete vytvořit koláž s mluveným komentářem nebo působivou reklamu bez něj. Základním kritériem při vyhodnocení vašich koláží bude samozřejmě nápaditost a styl reklamního spotu, ale v úvahu budeme brát také originalitu a úsilí, které jste na tvorbu koláže vynaložili.

Jak a kam zasílat vaše díla?
Výsledkem vašeho snažení musí být uložený projekt ve formátu VIP a finální spot ve formátu MP3. Obojí, spolu se všemi obsaženými (nahranými nebo importovanými) zvuky, zašlete do redakce buď poštou (adresa v tiráži) na CD, nebo soubory „vystavte“ na vašem FTP či free filehostingu (edisk.cz, uschovna.cz atd.) a na e-mail audio @ pixel.cz nám zašlete odkaz ke stažení. Počet zaslaných soutěžních spotů od jednoho autora není nijak limitován, takže čím více originálních verzí vytvoříte, tím větší máte šanci na vítězství.

Kde sehnat časopis PIXEL včetně DVD s plnou verzí Samplitude SE 9?
Časopis je distribuován do sítě prodejen PNS a Mediaprint & Kapa. Seznam prodejen v České republice můzete najít ZDE.

Termín uzávěrky soutěže: 31. 7. 2008
V AUDIO SOUTĚŽI MŮŽETE VYHRÁT TYTO CENY
Externí zvuková karta
E-MU 1616 v2 (PCI či PCMCIA)

v ceně 9.050 Kč
Samplitude No.10
Professional

v ceně 28.053 Kč
USB zvuková karta
Behringer UCG 102

v ceně 1.213 Kč
Ceny do soutěže poskytla firma Audiopro s.r.o..
PRAVIDLA
Redakce časopisu PiXEL ve spolupráci s firmou Audiopro vyhlašují audio soutěže, které se může zúčastnit každý občan ČR a SR.

Po uzáverce budou všechny MP3 soubory zveřejněny na našich stránkách a hlasováním porotců obodovány. Při hlasování má každý porotce 55 hlasů, které udělí dle svého uvážení jednotlivých dílům takto: 1.místo - 10, 2.místo - 9,... 10.místo - 1 hlas. Zaregistrovaní čtenáři můžou psát k soutěžícím dílům své komentáře.

Ceny si výherci vybírají dle pořadí. Ceny nelze soudně vymáhat. Autor zasláním díla souhlasí s pravidly soutěže a s bezúplatným uveřejněním díla na těchto stránkách.
REKLAMA
Reforma důchodů
Levné potraviny FB
© 2017 ATLANTIDA Publishing s.r.o.
Umístěno na serveru Stable.cz
Optimalizováno pro Microsoft Explorer
a minimální rozlišení 1024x768