Přihlašovací jméno
Heslo
Přihlásit
Neodhlašovat
info
Přihlásit pomocí Facebooku

Problém s instalací Adobe Premiere Elements 10

Problém s instalací Adobe Premiere Elements 10

Příspěvekod vap » 25 pro 2012 00:59

Dobrý den, mohl by mne někdo navést na dobrý internetový zdroj (nejlépe typu diskuse) informací k problémům s instalací Adobe Premiere Elements 10, případně rovnou stručně poradit?

- Při instalaci z příslušného DVD (sada 5ti DVD) se objevuje hlášení "Chyba 1311: Nebyl nalezen zdrojový sobor"

- Problém je popsán na http://kb2.adobe.com/cz/cps/858/cpsid_8 ... _not_found takto:

Chyba 1311: Nebyl nalezen zdrojový soubor

Během instalace aplikace Photoshop Elements 9 nebo Adobe Premiere Elements 9 se zobrazí následující chybová zpráva:

„Chyba 1311. Nebyl nalezen zdrojový soubor: <CESTA K INSTALAČNÍMU SOUBORU>. Ověřte, zda soubor existuje a zda k němu máte přístup.“

K této chybě může dojít, pokud provádíte instalaci z cesty ke složce, která obsahuje dvoubajtové znaky, například japonské nebo čínské znaky. K této chybě může také dojít, pokud provádíte instalaci z cesty ke složce, která obsahuje znaky s vysokou hodnotou ASCII, například řecká písmena.

Chcete-li vyřešit tento problém, přesuňte instalační soubory do cesty, která neobsahuje žádné takové znaky (například C:PSE9Installer), a poté spusťte instalaci znovu.


- Bohužel nerozumím doporučenému řešení - co je "přesunout instalační soubory do cesty..." (název zobrazeného souboru obsahoval tildu - tam je zřejmě problém) - a netuším, zda to lze jednoduše vysvětlit, případně doporučit jiný postup...

Děkuji, vap.

P.S.: Při druhém pokusu mi z DVD spustilo jen úvodní okno a po kliknutí na "instalovat Adobe Premiere Elements" pouze informace, že instalační soubory nelze nalézt. To samé s Photoshopem. DVD se rozbívá velmi pomalu. Může být problém v tom, že používám Winbdows XP nebo s volným prostorem na disku (kolem 40 GB)?
vap
 
Příspěvky: 1
Registrován: 25. 12. 2012

Zpět na Adobe


Kdo je online

Registrovaní uživatelé: Google [Bot]

reklama
Facebook  Twitter  Google+