Jelikož máte vypnutý JavaScript, nebudou Vám tyto stránky fungovat korektně!!!
Logo PiXEL
  HOME  |  ČASOPIS  |  E-SHOP  |  SOUTĚŽE  |  PŘEDPLATNÉ  |  INZERCE  |  REDAKCE VYHLEDÁVÁNÍ
ARCHIV PiXEL

RUBRIKY

  audio

  video

  3D grafika

  2D grafika

  internet

  DVD/CD-R

  digitální foto

  grafické stanice

  ostatní

ARCHIV AUTORŮ
ARCHIV ROČNÍKŮ
Vyšlo v časopisu: PiXEL 229

cyberlink-powerdirector-14

 CyberLink PowerDirector 14

Video    WindowsMacOSLinux

Výkonný editor domácího videa opět přidává řadu zajímavých novinek například v podobě modulu Action Camera Center, motion trackingu, zpracování 120/240 fps videa z iPhonu a kamer GoPro, podpory FLAC zvuku, vylepšené podpory SVRT a akceleračního enginu TrueVelocity 5.

CyberLink PowerDirector 14

CyberLink PowerDirector je univerzální nástroj pro zpracování videa a zvuku v mnoha formátech, který umožňuje vytvářet výstupy do souborů či diskových obrazů včetně jejich vypalování, sdílení videa na sociálních sítích a export pro mobilní zařízení. Program nabízí nahrávání, respektive nabírání videa z různých typů video zařízení, střih, trimování, úpravy barev, přidávání přechodových efektů či titulků a tvorbu celé řady speciálních efektů včetně využití externích plug-inů.


Edice editoru
PowerDirector 14 je k dispozici pouze ve verzi pro Windows a prodává se stejně jako předchozí verze editoru v několika edicích či v balení s dalšími produkty CyberLinku, určenými rovněž pro práci s multimédii a digitálními fotografiemi.
Základní edice PowerDirector Deluxe je poměrně dost omezená z hlediska nových funkcí, neumí pracovat s 4K videem ani s moderními video či audio kodeky a nemá tedy pro ně podporu GPU akcelerace. Chybí též Blu-ray a AVCHD authoring a práce se stereoskopickým obrazem, výrazně menší je i celkový počet efektů a filtrů.
O něco dokonalejší (a pouze nepatrně dražší) je edice PowerDirector Ultra, která obsahuje v článku dále zmíněné novinky s výjimkou některých bonusových efektů a nabízí GPU akceleraci i pro nové kodeky HEVC/H.265, 4K rozlišení s Blu-ray/AVCHD authoringem, DTS zvuk i různé speciální efekty.
Třetí a současně funkčně nejlépe vybavenou edicí je PowerDirector Ultimate s 20GB cloudovým úložištěm a několika bonusovými efektovými balíčky...

Náhled článku CyberLink PowerDirector 14
1/3

Němec Luboš
 PiXEL 229 (1/2016)VYHLEDÁVÁNÍ V DALŠÍCH ČLÁNCÍCH Z ČASOPISU
Hledaný text:  
 
V případě, že zadáte více slov, bude se hledat pouze toto přesné slovní spojení!
Zadejte celé hledané slovo či slovní spojení, nebo použijte na začátku či konci znak *

Podmínky pro vyhledávání
Text hledat v v textu celého článku v názvu a popisce jen v názvu
 


 
NÁHLEDY ČLÁNKŮ
zobrazit / schovat

Obálka PiXEL 229
PiXEL 229
© 2017 ATLANTIDA Publishing s.r.o.
Umístěno na serveru Stable.cz
Optimalizováno pro Microsoft Explorer
a minimální rozlišení 1024x768